Doprava zdarma do Česka při nákupu nad 1350 Kč.

ŠPERK JAKO DÁREK PRO KAŽDOU ŽENU: JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ?

Pokud budete ženě naslouchat a respektovat její osobnost, výběr takového dárku bude nejenže jednoduchý, ale je tu i vysoká pravděpodobnost, že se trefíte do černého. Jak vybrat správný šperk pro vaše milované a nešlápnout vedle?

 


 

Sledujte tón pleti a šatník

Možná si myslíte, že odstín pleti nehraje roli, odborníci však tvrdí opak. Podle tohoto pravidla se víte rozhodnout, zda sáhnete po zlaté nebo stříbrné barvě. Při chladném odstínu pleti volte stříbro nebo bílé zlato a naopak při teplém tónu pleti vyberte zlaté šperky v žluté nebo růžové barvě.                                                                         

Šatník ženy a celkový styl oblékání vypovídá nejen o osobnosti, ale také o charakteru. Jelikož šperky jsou považovány za módní doplňky, ty by měly hrát s každým kouskem, který má žena v šatníku. Pokud v oblékání převažují neutrální barvy a jednoduché kousky, výběr šperku tomu třeba přizpůsobit. V tomto případě doporučujeme jemné náhrdelníky nebo jednoduché stříbrné náušnice. Pokud je naopak šatník plný barev a výstředních kousků, nemusíte se bát zohlednit tento fakt při koupi šperku. Barevné designy a různé tvary šperků mohou snadno zapasovat k neobvyklému a nápadnému oblečení.

Dobré je všímať si tiež to, aký typ šperkov obdarovaná najčastejšie nosí. Pokiaľ sú to drobné náušnice a jemné prstene, darček by mal byť decentný. Ak sa naopak rada zdobí a šperky často strieda, nebojte sa vyskúšať farebné drahokamy. Vybrať si môžete podľa obľúbenej farby, alebo podľa kameňov znamení zverokruhu. Keď aj napriek tomu stále váhate, poobzerajte sa po perlách, ktoré sú nielen elegantné, ale aj nadčasové a vhodné pre akúkoľvek príležitosť. 

Dobré je všímat si také to, jaký typ šperků obdarovaná nejčastěji nosí. Pokud jsou to drobné náušnice a jemné prsteny, dárek by měl být decentní. Pokud se naopak ráda zdobí a šperky často střídá, nebojte se vyzkoušet barevné drahokamy. Vybrat si můžete podle oblíbené barvy nebo podle kamenů znamení zvěrokruhu. Když přesto stále váháte, poohlédněte se po perlách, které jsou nejen elegantní, ale i nadčasové a vhodné pro jakoukoliv příležitost.

 

Výběr správného dárku pro ženu může být těžký úkol, avšak ne nemožná. Každý dárek má potěšit a zároveň překvapit. Nechte si čas při výběru správného šperku a dejte si poradit od odborníků. Přejeme hodně zdaru a šťastnou ruku při hledání dokonalého šperku pro dokonalou ženu.