Doprava zdarma do Česka při nákupu nad 1350 Kč.

Dodací a platební podmínky

MINIMÁLNÍ HODNOTA ZBOŽÍ PRO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY JE 169,- KČ s DPH (bez dopravy)

 

Poštovné, balné a dodací lhůta pro zásilky v ČR:
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. U všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží následně:


      

PACKETA doručení na adresu                                       

 • Doprava zdarma - při nákupu nad 1350,00 KČ s DPH 
 • Cena za dopravu: 99,00 KČ s DPH (při objednávce do 1350,00 KČ s DPH).
 • Poplatek za službu dobírka je 28,00 KČ s DPH 
 • Objednaný produkt je doručen prostřednictvím zásilkové služby PACKETA - poskytovatel této služby je spol. Zásilkovna
 • Zboží bude doručeno do 1 -3  pracovních dnů od expedování zásilky (3-4 dny od 5.12. Do 24.12.)

98 % zásilek doručí kuriér na danou adresu již do druhého dne.

O termínu doručování budete informování prostřednictvím SMS a e-mailu. V konkrétní den vám dorazí notifikace o čase doručení s přesností na 90 min. Doporučujeme stáhnout si naši mobilní aplikaci Zásilkovna, která vás bude upozorňovat na každý pohyb zásilky. Jakmile kurýr bude na cílové adrese, bude vás kontaktovat telefonicky.

Kurýr vám bude volat, že je na místě. Pokud zde právě nebudete, můžete se s ním domluvit na uložení zásilky na vybraném výdejním místě v okolí. Jestliže hovor nepřijmete, kurýr zásilku uloží na výdejním místě nejbližším doručovací adrese, kde si zásilku následně můžete vyzvednout.

Cílem služby PACKETA je, aby zákazník měl zásilku co nejdříve u sebe. Proto ji po neúspěšném pokusu o doručení obratem uloží na nejbližší výdejní místo, kde si ji zákazník může třeba ještě tentýž den vyzvednout. Při dvou pokusech o doručení kurýr po prvním neúspěšném doručování veze zásilku zpět na depo a další pokus o doručení probíhá až druhý den, a tedy vzniká denní prodleva.

Na webové adrese https://tracking.packeta.com/tracking/search a také v mobilní aplikaci Zásilkovna. V podrobném trackování zásilky je zaznamenán i čas telefonických hovorů od řidičů a další detaily.Zásilkovna - vyzvednutí zásilky na výdejním místě

 • Doprava zdarma - při nákupu nad 1350,00 KČ s DPH 
 • Cena za dopravu: 69,00 KČ s DPH (při objednávce do 1350,00 KČ s DPH)                          
 • Poplatek za službu dobírka je 28,00 KČ s DPH
 • Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna
 • Zboží bude doručeno nejpozději do 3 pracovních dnů  https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search u expedice zásilky jsou vám na e-mail doručeno informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky.
 • Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit zde:  https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search 
 • Po doručení na výdejní místo budete informováni SMS a e-mailem o možnosti vyzvednutí. Přijde vám heslo pro vyzvednutí. Více informací ohledně vyzvednutí zásilky najdete zde: 
 • Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů

Upozornění: Zkontrolujte prosím při přebírání objednávky stav obalu zásilky, především zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná.V případě jakýchkoliv pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom se dohodli na dalším postupu. Případně doporučujeme převzít balíček a ihned ho otevřít před doručovatelem a sepsat s ním protokol o poškozené zásilce.


Možnosti platby

Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo řidič zásilkové společnosti.
Bankovním převodem - možnost platby (CZK) převodem z účtu v jakékoliv bance na účet prodejce vedený ve Československé obchodní bance. Číslo účtu je 282256150/0300 . Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.(Při platbě převodem se může doba dodání prodloužit o 1 - 3 dny, v závislosti od doby, do jaké bude zrealizována bankovní transakce).
Platba on-line platební kartou přes platební bránu.


S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení