Doprava zdarma do Česka při nákupu nad 1350 Kč.

ČEKÁ VÁS STUŽKOVÁ SLAVNOST?

My Vám poradíme jak správně zvolit doplňky!


Období stužkové slavností už je v plném proudu. V tomto období mezi nejdůležitější úkoly budoucích maturantek patří výběr šatů a vhodných doplňků. V tento den by mělo být vše dokonalé. Proto jsme si pro Vás připravili nabídku společenských šperků, kde najdete množství krásných a kvalitních šperků z chirurgické oceli. Připravte se spolu s námi na svůj velký den. Poradíme vám, jak správně zvolit šperky k Vašemu outfitu.


Výběr doplňků

Při výběru správných doplňků je důležité dívat zejména na Váš tip šatů a na to, jaký máte výstřih na šatech. Při větším výstřihu a rozpuštěných vlasech je lepší zvolit na krk výraznější náhrdelník. Naopak při šatech bez výstřihu nebo šatech se zdobeným dekoltem je lepší náhrdelník vynechat. Šperky třeba doladit i k tomu, jaký máte účes. Někdy stačí jen náušnice nebo jen náhrdelník. Pokud máte lodičkový výstřih a vlasy vyčesané nahoru, zvolte výrazné visací náušnice. Pokud se rozhodnete kombinovat různé šperky, dbejte na to, aby byly alespoň přibližně stejné. Nesnažte se vzít si na sebe doplňků co nejvíce.

 

 

Chcete vyniknout? S našimi šperky se Vám to určitě podaří!

Z naší nabídky společenských šperků si vybere opravdu každý. Najdete v ní elegantní náušnice, řetízky, náramky, sety šperků, prstýnky a jiné produkty v různých barvách. Všechny šperky u nás jsou z chirurgické oceli, což znamená, že jsou vhodné i pro alergiky. Nepromeškejte naši slevu, kde všechny společenské šperky nyní najdete se slevou 25%. Tato sleva platí do konce prosince na kterýkoliv produkt v kategorii společenských šperků. Připravte se spolu s námi na svůj velký den.


Přejděte na nabídku